زومبا یک رقص محبوب و مد روز در سراسر جهان است. زومبا یک تمرین است که شامل حرکاتی از سبک‌های مختلف رقص آمریکای لاتین می‌باشد. این یک تمرین برای کل بدن می‌باشد که به عنوان ترکیبی از رقص سالسا و ایروبیک طراحی شده است. آموزش رقص زومبا یک کلاس رقص نیست، یک مهمانی است! هیچ کس در مورد توانایی‌های رقص شما قضاوت نمی‌کند. فقط لذت ببرید و رقص را همراه با موسیقی با تمام وجود احساس کنید. آموزش رقص زومبا ایرانی دخترانه

درباره رقص زومبا

زومبا یک برنامه تناسب اندام و هیجان انگیز است. کارهای اصلی زومبا شامل تمرینات متناوب، ریتم‌های سریع و آهسته برای بهبود تناسب اندام قلبی عروقی است. زومبا حرکات منظم و برنامه ورزشی، توسط رقصنده کلمبیایی آلبرتو پرز در دهه 1990 بر اساس رقص‌های لاتین ابداع شد. نام زومبا از یک کلمه کلمبیایی گرفته شده است که به معنای تکان خوردن سریع و خوش گذراندن است. زومبا یکی از رقص‌های پرطرفدار است که بر اساس گروه‌های سنی و هم‌چنین مهارت در اجرای حرکات متفاوت است. برخی از حرکات آن با وسیله انجام می‌شود، نوعی در استخر و نوعی بر روی صندلی. آموزش رقص زومبا فعالیتی ورزشی است که تمامی اندام‌ها و عضله‌های بدن را با حرکات گوناگون تمرین می‌دهد.

فواید حرکات زومبا

چرا زومبا یک جایگزین عالی برای برنامه‌های تناسب اندام سنتی است؟ چرا یادگیری رقص زومبا برای سلامتی مفید است؟آموزش رقص زومبا برای لاغری
  1. اولین دلیل، لذت‌بخش بود آن می‌باشد. هر چه از برنامه روزمره خود لذت ببرید، احتمال این که به آن پایبند باشید بیشتر است. بسیاری از مردم می‌گویند که آن قدر از آموزش رقص زومبا لذت می‌برند که فراموش می‌کنند که در واقع ورزش می‌کنند.
  2. عالی برای کاهش وزن؛ زومبا یک تمرین قدرتمند با سوختن 600 تا 1000 کالری فقط در عرض یک ساعت است.
  3. سلامت قلب را تقویت می‌کند.
  4. باعث کاهش استرس می‌شود. جلب توجه به رقص و دور کردن ذهن از افکار منفی راهی عالی برای از بین بردن استرس است. مطالعات انجام شده حاکی از این می‌باشد که رقص در کاهش خستگی، بهبود هوشیاری، تمرکز و تقویت عملکرد تاثیر مثبت دارد.
  5. هماهنگی بدن را بهبود می‌بخشد. در زومبا، دست‌ها و پاها به طور کلی در جهات مختلف حرکت می‌کنند و به هماهنگی خوبی نیاز دارند. بنابراین تمرین مکرر هماهنگی را بهبود می‌بخشد.
  6. حس شادی و نشاط ایجاد می‌کند. هر بار که رقص را اجرا می‌کنید اندروفین آزاد می‌شود که باعث ایجاد احساسات مثبت در بدن می‌شود.
  7. یادگیری رقص زومبا یکی از بهترین راه‌های مبارزه با افسردگی است.
در کنار همه این فواید می‌توان گفت که زومبا برای هر سنی مناسب است چرا که دارای عناصر سرگرم کننده زیادی مانند موسیقی و حرکات پرانرژی همراه با ورزش است. حتی برخی برنامه‌های زومبا برای کودکان با نام زومباتونیک طراحی شده است که به کودکان کمک می‌کند تا با مزایای آموزش رقص از کودکی آشنا شوند.

یادگیری رقص زومبا

اگر تا به حال نرقصیده باشد زومبا می‌تواند برای شما ترسناک باشد. اما نگران نباشید در زیر اصول و مراحل اجرای رقص زومبا را به شما یاد می‌دهم که چگونه کار کنید. هنگامی که به اصول مسلط باشید یادگیری زومبا ساده‌تر است.در وهله اول راحتی در زومبا بسیار مهم است. برای راحتی باید لباس مناسب بپوشید. لباس‌های راحتی مناسب رقص زومبا: شلوارک، تاپ، شلوار عرق و کفش ورزشی یا کفش رقص است.یک بطری آب همراه خود داشته باشید.برای اجرای بهتر زومبا باید رقص سالسا را بلد باشید. رقص سالسای پایه به این شکل می‌باشد: با هر دو پا کنار هم بایستید. به سمت راست قدم بگذارید. زانوهای خود را خم کنید به وسط برگردید سپس یک گام به چپ بروید و زانوی خود را کمی خم کنید دوباره به وسط برگردید و کمی سریع‌تر مراحل را امتحان کنید. برای درک بهتر رقص سالسا می‌توانید در دوره آموزش رقص سالسا شرکت کنید. پس از اجرای حرکات پایه‌ای رقص سالسا نوبت به حرکات اصلی زومبا می‌رسد که در دوره آموزش رقص زومبا به تمام این حرکات و نکات به صورت جامع از مبتدی تا پیشرفته پرداخته شده است. با خرید پکیج آموزش رقص زومبا از مبتدی تا پیشرفته می‌توانید به زومبا تسلط داشته باشید. bidi bidi bom bom از سلنا، despacito از لوئیز فونسی، بابا یانکی و جاستین بیبر، wisi و yandel ft از جنیفر لوپز، خوشحال از قارل ویلیامز، shake it off از تیلور سویفت و زومبا از دون عمر چند موسیقی مشهور رقص زومبا هستند.

چرا دوره آموزش رقص زومبا آکادمی آموزش رقص؟

چون در دوره آموزش زومبا آکادمی آموزش رقص به همه حرکات رقص سالسا، حرکات پایه‌ای رقص سالسا، حرکات پایه‌ای رقص زومبا و حرکات اصلی زومبا به طور گسترده از صفر تا صد پرداخته شده است که با تهیه ویدیوهای آموزش رقص زومبا می‌توانید به همه حرکات آموزش داده شده در دوره مسلط شوید. از ویژگی‌های مهم پکیج آموزش رقص زومبا این است که برای همه گروه‌های سنی مناسب است و در این پکیج انواع رقص زومبا پسرانه، رقص زومبا دخترانه برای علاقه‌مندان زومبا ارائه شده است.

خرید دوره آموزش رقص زومبا از مبتدی تا حرفه ای

با خرید و دانلود پکیج آموزش رقص کیزومبای از مبتدی تا پیشرفته می‌توانید زومبا را از صفر تا صد به طور جامع یاد بگیرید و در خانه به راحتی اجرا کنید. در بیشتر مواقع شرکت در کلاس‌های حضوری آموزش رقص کمی دشوار است، امکان دارد خانواده راضی به حضور ما در کلاس‌های آموزش رقص زومبا نباشد یا اصلا شرایط کلاس‌های حضوری آموزش رقص را نداشته باشیم در صورتی که رقص جزو علاقه‌مندی‌های ما باشد؛ پس برای همین دلیل، بهترین و راحت‌ترین راه یادگیری زومبا خرید دوره از سایت می‌باشد، با شرکت در دوره آنلاین آموزش حرکت‌های زومبا می‌توانید آموزش رقص زومبا در خانه را شروع کنید و به سرعت به خواسته‌ی خود برسید چرا که پکیج‌های آموزشی قرار گرفته شده در سایت توسط برترین اساتید آموزش رقص در ایران و جهان طراحی و اجرا شده‌اند و با این پکیج‌ها می‌توانید به تمام حرکات و فنون رقص تسلط داشته باشید.