آموزش رقص تانگو، آموزش هم‌نوایی عاشقانه دو جسم سرشار از احساس و زیبایی است. همان طور که آئورا لوبیز، رقاص مشهور رقص تانگو می‌گوید: «درسی که از رقاصان قَدََر تانگو گرفته‌ام این بوده که هر قدم در رقص تانگو مانند قدم برداشتن در زندگی است، رفتار با پارتنر شما نیز بایستی مانند زندگی، کاملا هدفمند باشد» رقاصان تانگو باید خلاق، بداهه‌گر و دارای قدرت تخیل باشند. یادگیری رقص تانگو آسان است، تنها و تنها اگر به آن علاقه داشته باشید. البته تا به امروز کسی را ندیده‌ایم که نسبت به آموزش رقص تانگو بی‌میلی نشان دهد. رقص تانگو به تنهایی و به صورت دونفره قابل اجرا است. هر نوع اجرای آن در نوع خود بی‌نظیر است. آموزش رقص تانگو عروس و داماد یک طرف این رقص را رقاصان و طرف دیگر را تماشاچیان تشکیل می‌دهد. مقام تماشاچیان برای رقاصان تانگو خیلی مهم است، آن‌ها باید از دیدن رقص به وجد بیایند و روح زنده رقص را در تار و پود جسمانی رقاص احساس کنند. ما آموزش انواع رقص تانگو را از مبتدی تا پیشرفته برایتان ارائه می‌دهیم. باید یاد بگیرید و شروع کنید به رقص تا بدانید چقدر روح‌نواز و مفرح ذات است این رقص! سبک‌های مختلف برای رقص تانگو وجود دارد: ⦁ تانگو سالن (آغوش نزدیک، آغوش دور) ⦁ تانگو میلنگوئرو ⦁ باشگاه تانگو ⦁ تانگو اوریلو ⦁ تانگو کاننگو ⦁ تانگو نوو ⦁ تانگو فانتازیا ⦁ و…

تاریخچه رقص تانگو

شاید برایتان جالب باشد رقص تانگو پیشینه دور و دراز خود را داشته است. در قالب هنری مردمی، بارها از طرف حاکمان و اشرافیان کشور آرژانتین بی‌مهری دیده است. حاکمان بوئنوس آیرس، رقص تانگو را متعلق به مردم پایین شهر و قشر فقیر می‌دانستند. رقصی که امروزه قدرت خود در عرصه جهانی رقص را پیدا کرده است، زمانی با ممنوعیت‌های زیادی مواجه بوده است. تا اینکه اوایل قرن بیستم میلادی، در پاریس اجرا شد و روح نهفته در این رقص کشف شد. با استقبالی که از آموزش رقص تانگو در پاریس، لندن و رم در پیش از جنگ جهانی اول صورت گرفت، حاکمان آرژانتینی نیز رای خود نسبت به رقص تانگو را عوض کردند.

آموزش رقص تانگو ساده

حرکات ساده و در عین حال بسیار زیبای رقص تانگو را می‌توانید برای بسیاری از آهنگ‌ها با ضرب‌های مختلف به کار ببرید. آموزش رقص تانگو ساده، مخصوص افراد مبتدی و متقاضیان رقص تک‌نفره است. شما حتی قبل از شروع رقص تانگو دونفره‌، می‌توانید بسیاری از اصول این رقص را تنهایی بارها و بارها تمرین کنید. ما در کلاس آموزش رقص تانگو بر روی دو مسئله بسیار مهم تمرکز خواهیم کرد اول این که شما در درجه اول درک موسیقی بالایی داشته باشید. شاید لازم باشد بارها و بارها موسیقی گوش دهید تا نت‌های آن مانند خون در رگ‌های شما به جریان درآید. دوم تکنیک‌های رقص تانگو است. تکنیک‌های لازم برای شروع هر رقصی را به شما آموزش خواهیم داد. حال شما درک موسیقی بالایی پیدا کرده‌اید و در عین حال می‌دانید چگونه باید هماهنگ با موسیقی به موزون‌ترین حالت ممکن برقصید. چه چیزی از این بهتر؟ یادتان نرود شما در طول رقص تانگو باید فرم و استایل بدنی خود را همواره حفظ کنید. چگونه؟ ⦁ سر خود را بالا بگیرید ⦁ کاملا صاف بایستید ⦁ قوز نکنید ⦁ عضلات شکم خود را محکم کنید ⦁ ستون فقرات را در حالت مستقیم نگه دارید ⦁ احساس سبکی در وزن داشته باشید، پارتنر شما باید به آسانی بتواند حرکات چرخشی، قشر، سنگ پیشرو و … را با شما انجام دهد

آموزش رقص تانگو عروس و داماد

آموزش رقص تانگو از مبتدی تا پیشرفته جشن عروسی برای عروس و داماد و خانواده‌های آن‌ها همواره از جشن‌های مهم و پرخاطره است. امروزه یادگرفتن و آموزش رقص تانگو عروس و داماد طرفداران زیادی دارد. شما حتما باید آموزش‌های لازم را قبل از مراسم یاد گرفته و به میزان کافی نیز تمرین کرده باشید تا بتوانید روز عروسی رقص زیبایی را اجرا کنید. رقص دو نفره عروس و داماد در هر مراسمی وجود دارد. دیگر زوج‌ها نیز به رقص دونفره‌ی شما ملحق خواهند شد. نظم و هماهنگی خاصی که رقص تانگو دارد، فیلم عروسی شما را نیز جذاب‌تر از معمول خواهد ساخت. نکته مهم در مورد رقص تانگو عروس و داماد این است که هر دوی آن‌ها باید آموزش ببینند. حرکات و جابجایی پاها و دست‌ها باید کاملا در انطباق با هم باشند. اگر عروسی شما نزدیک است، ما فیلم‌های ساده و بسیار کاربردی را برای یادگیری آسان شما آماده کرده‌ایم.

آموزش رقص تانگو در تهران

رقص تانگو از آرژانتین و شهر بوئنوس آیرس شروع شده است، به آفریقا، اسپانیا، ایتالیا و دیگر کشورها راه پیدا کرده است. رقاصان و مهاجرانی که از این کشورها به دیگر کشورها می‌رفتند، رقص تانگو را به دیگر ملت‌ها نشان دادند. در مدت کوتاهی دیگر قسمت‌های جهان نیز متوجه پتانسیل‌های رقص تانگو شدند. در داخل کشور خودمان نیز اساتید حرفه‌ای و هنرآموزان زیادی در حوزه آموزش رقص تانگو مشغول به فعالیت هستند. خبر خوب برای دوستداران رقص تانگو این که خیلی حرفه‌ای و آسان می‌توانید آن را یاد بگیرید. برای یادگیری رقص تانگو دو راه پیش رو دارید: ⦁ در تهران حضور دارید: در کلاس‌های حضوری ما شرکت کنید و آموزش‌ها و تمرین‌ها را به طور مستقیم دریافت کنید. ⦁ ساکن دیگر شهرها هستید: در کلاس‌ غیرحضوری آموزش تانگو شرکت کنید، فیلم آموزشی تانگو را دریافت کنید و در خانه خودتان تمرین کنید. البته می‌توانید با بخش پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

فیلم آموزش رقص تانگو (غیرحضوری)

تانگو تنها یک مدل رقص نیست و یک سبک موسیقی با ضرب 16 یا 32 است. بعلاوه بخشی از فرهنگ کشورهای اسپانیا، آفریقا و آرژانتین محسوب می‌شود. همانطور که داخل کشور خودمان نیز رقص‌های محلی مانند رقص کوردی بخشی از فرهنگ مردم کردستان است. بسیاری از هنرجویان به دنبال آموزش رقص تانگو به صورت غیرحضوری هستند. برای همین ما تیمی را برای آماده‌سازی فیلم آموزشی رقص تانگو و فیلم آموزش رقص عروس و داماد به کار گماردیم. شما خیلی راحت می‌توانید فایل این فیلم‌ها را دانلود کنید. هر وقت که خواستید آموزش ببینید. هر موقع نیز که آموزش‌ها را فراموش کردید، دوباره به آنها مراجعه کنید. چند مزیت بسیار مهم در آموزش رقص تانگو وجود دارد: ⦁ بر روی تناسب اندام و فیت شدن هیکل بسیار تاثیرگذار است. ⦁ سطح استرس افراد را به شدت کم می‌کند. ⦁ برای رقص باید تمرکز داشته باشید، همین امواج منفی اطراف شما را دور خواهد کرد. ⦁ در بسیاری از مهمانی‌ها و جشن‌ها می‌توانید تنهایی یا به همراه پارتنر خود برقصید.
5/5 - (33 امتیاز)