آموزش مرحله به مرحله رقص هیپ هاپ

 تعداد جلسات دوره: 18 جلسه
 مدت زمان آموزش دوره:  5 ساعت
 ثبت نام کننده:  256 نفر
 موضوع آموزش دوره: رقص هیپ هاپ
 مدرس دوره: 1 مدرس رقص هیپ هاپ

آموزش رقص هیپ هاپ توسط بهترین و مجرب‌ترین اساتید رقص. شما عزیزان برای آموزش رقص هیپ هاپ به صورت ویدیویی می توانید از آموزش‌های تصویری که برای شما آماده کرده‌ایم استفاده نمایید

آموزش‌های موجود در سایت شامل موارد زیر می‌باشد:

آموزش رقص هیپ هاپ دخترانه
آموزش رقص هیپ هاپ پسرانه
آموزش رقص هیپ هاپ مبتدی
آموزش رقص هیپ هاپ گروهی 
آموزش رقص هیپ هاپ جدید
و … می‌باشد.

برای خرید دوره های آموزش رقص آذری روی دکمه زیر کلیک کنید.

خرید دوره رقص آذری

آموزش رقص هیپ هاپ گروهی

آموزش رقص هیپ هاپ دخترانه

آموزش رقص هیپ هاپ پسرانه

آموزش حرکات رقص هیپ هاپ

رقص هیپ هاپ به سبک های رقص خیابانی گفته می شود که در درجه اول برای موسیقی هیپ هاپ اجرا می شود یا به عنوان بخشی از فرهنگ هیپ هاپ تکامل یافته است.

آموزش رقص هیپ هاپ هایی که در داخل سایت قرار داده شده است برای تمامی سنین می‌باشد. تکنیک‌های مختلف رقص هیپ هاپ پسرانه و دخترانه به خوبی در آموزش‌ها وجود دارد تا بتوانید به راحتی این رقص را یاد بگیرید.

بیشتر آموزش‌های رقص هیپ هاپ توسط اساتید خارجی می‌باشد که خود به مهارتی بالا در این رقص دست یافته اند.

رقص جذاب هیپ هاپ

رقص هیپ هاپ یکی از پر طرفدارن ترین رقص هایی است که در سرتاسر جهان مورد استقبال قرار گرفته است و فارغ از جنسیت هم مرد و هم زن حرکاتی تقریبا مشابه را انجام می دهند. در آموزش رقص هیپ هاپ باید شما به سرعت کافی در تغییر فرم بدن دست یابید.

رقص هیپ هاپ را می توانید به صورت انفرادی ، دو نفره و یا حتی به صورت گروهی نیز انجام دهید ما آموزش رقص هیپ هاپ در اینستاگرام به اندازه کافی قرار داده ایم که می توانید آنها را مشاهده کنید و نوع این سبک ها را مشاهده کنید

چرا آموزش رقص هیپ هاپ؟

شاید اصلی ترین سوالی که قبل از شروع آموزش دوره های رقص هیپ هاپ باید از خود بپرسید این است که چرا فکر می کنید باید رقص هیپ هاپ را یاد بگیرید؟

با وجود شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام ، تیک تاک و لایکی ، تعداد کسانی که هرروزه در این شبکه های اجتماعی از رقص های هیپ هاپی خود کلیپ منتشر می کنند بسیار زیاد می شود.

در واقع محبوبیت رقص هیپ هاپ در سرتاسر جهان زبان زد عام و خاص است و با یادگیری این رقص شما می توانید یکی از محبوب ترین رقص های دنیا را یاد بگیرید

رقص هیپ هاپ نیز بر خلاف سایر رقص ها ، انتهایی ندارد و با هر آهنگی می توان یک رقص کاملا جدید را آموزش دید ، پس شما با یادگیری رقص هیپ هاپ و مشاهده دوره های آموزشی ما ، تازه در راهی قدم می گذارید که انتهایی ندارد.

دوره آموزش رقص هیپ هاپ

بعد از خرید اشتراک به چند دوره دسترسی خواهم داشت؟

بعد از اینکه شما به جمع اعضای ویژه ما بپیوندید دیگر محدودیتی در دانلود کردن آموزش های رقص هیپ هاپ نخواهید داشت. در همان ابتدا چندین دوره مختلف برای شما در نظر گرفته شده است تا با آنها کار خود را آغاز کنید ، همچنین ما در هفته آموزش های جدید رقص هیپ هاپ را نیز اضافه می کنیم تا به جدیدترین آموزش های رقص هیپ هاپ هم دسترسی داشته باشد.

آموزش رقص هیپ هاپ دو نفره

بسیاری از جوانان امروزه علاقه بسیار زیادی برای یاد گیری این نوع رقص دارند به همین دلیل سایت آموزش رقص دست به کار شده و دوره هایی از بهترین افراد در زمینه آموزش رقص هیپ هاپ را پیدا کرده و مجموعه ای بسیار حجیم از این نوع آموزش هارا برای داوطلبان این ضمینه به ارمغان آورده است .

لازم به ذکر است که به دلیل نامحدود بودن این آموزش نمی توان نقطه پایانی را برای آموزش رقص هیپ هاپ در نظر گرفت و از آنجایی که سایت ما هر روز آپدیت میشود و ویدیو های بروز و جدید به این سایت اضافه می شود پس شما عزیزان میتوان این آموزش ها را در حد عالی پیش ببرید و خود جزء بهترین ها باشید.

چه کار هایی برای پیشرفت در آموزش های رقص هیپ هاپ باید انجام داد ؟

همانطور از ویدیو هایی که در صفحات مجازی مشاهده می شود برای پیشرفت در این نوع رقص باید قدرت بدنی بالایی داشته باشید .

بدین منظور بایستی یک برنامه بدنسازی مختص این ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید زیرا این نوع رقص از سخت ترین رقص ها می باشد و تنها با دنبال کردن آموزش های رقص هیپ هاپ نتیجه کافی را نخواهید گرفت پس لازم است یک برنامه بدنسازی بسیار منظم و مخصوص در این ضمینه داشته باشید .

خوشبختانه سایت آموزش رقص این امکان را برای داوطلبان به وجود آورده است و شما عزیزان می توانید با وارد کردن اطلاعات خود و این که برای چه نوع رقصی برنامه بدن سازی می خواهید، مربیان بدنسازی مجرب سایت ما که در این زمینه تخصص دارند برنامه مناسبی را برای شما عزیزان تهیه کنند.

لازمه نتیجه ی مطلوب در بدن سازی و به طبع پیشرفت در یادگیری رقص هیپ هاپ داشتن برنامه غذایی مناسب نیز است . رقص هیپ هاپ دیگر تنها به عنوان یک رقص تلقی نمیشود و بلکه یک ورزش نیز به حساب می آید و تورنومنت های مختلفی در این زمینه در سراسر دنیا در حال برگزاری می باشد . همانطور که یک ورزشکار حرفه ای نیاز به یک برنامه بدنسازی حرفه ای دارد، یک رقاص در بخش هیپ هاپ نیز به یک برنامه غذایی مخصوص احتیاج دارد تا این برنامه غذایی مانند یک کاتالیزگر به پیشرف در آموزش های شما سرعت بخشد زمان نتیجه گرفتن را بسیار پایین آورد .

سایت ما که در زمینه رقص به صورت خیلی تخصصی وارد شده است برنامه های غذایی مختلفی را نیز برای داوطلبان رقص های مختلف از جمله رقص هیپ هاپ توسط دکتر های تغذیه برای شما عزیزان به نسبت قد و وزن و بسیاری از شاخصه های دیگر تدارک دیده است که میتوانید از این برنامه ها نیز در پیشرفت بهتر در این زمینه استفاده کنید.

آیا آموزش های هیپ هاپ موجود در سایت کامل و جامع هستند؟

همانطور که اشاره شده بانک قوی از آموزش های هیپ هاپ در سایت وجود دارد که شما با دنبال کردن این آموزش ها و پیش بردن قدم به قدم آن ها مطئنا در این زمینه پیشرفت خواهید کرد و از انجایی که ممکن از هر فردی بخواهد این آموزش ها را ببیند و شاید در این زمینه هیچ نوع فعالیتی نداشته باشد ویدیو هایی که برای شما عزیزان تهیه کرده ایم بسیار کامل و جامع می باشد و اگر به صورت هدفمند و پیوسته این آموزش هارا دنبال کنید به شما قول میدهیم که در طولانی مدت تبدیل به یکی از دنسر های حرفه ای در زمینه رقص هیپ هاپ می شوید.

البته لازم به ذکر است که داشتن یک برنامه غذایی مناسب و یک برنامه تمرینی هدفمند میتواند در راه رسیدن به اهدافتان بسیار کار آمد باشد.

  به روز بودن آموزش های رقص هیپ هاپ

سایت آموزش رقص هر روز از نظر محتوا و دوره های آموزشی در حال آپدیت و بروز شدن است . تیم ما سعی دارد تا هر روز محتوا های جدید را در دسترس مخاطبان قرار دهد و در این زمینه تلاش های فراوانی درحال انجام شدن است و اگر دوره های جدید آموزش رقص هیپ هاپ تهیه شود فورا درون سایت آپلود شده و در دسترس مخاطبان قرار میگیرد پس هیچ نگرانی در مورد جدید بودن دوره ها وجود ندارد و باید اشاره کنیم که این دوره های یادگیری در سال های 2020 و 2019 تهیه و جمع آوری شده اند .

دسترسی بسیار راحت و آسان به آموزش های رقص هیپ هاپ

طراحی سایت به گونه ای است که دسته بندی های دوره ها به راحتی قابل مشاهده می باشد و فقط با چند جست و جوی ساده میتوانید به تمامی دوره های آموزشی که درون سایت قرار گرفته است دسترسی کامل و نامحدود داشته باشید .

همچنین میتوانید آموزش های موجود را به صورت آنلاین درون سایت مشاهده کنید و یا بدون هیچ مشکلی این آموزش ها را دانلود کرده و شروع به یادگیری نمایید . این مزیت باعث می شود که اگر مشغله کاری و یا مشکلاتی دارید که نمیتوانید در زمان خاصی به دیدن این دوره ها بپردازید میتوانید تنها با چند کلیک ساده ویدیو ها را دانلود کرده و در تایم های آزادتان به یاد گیری آموزش ها ی رقص هیپ هاپ بپردازید.

سوالات متداول

1.به چند روش می‌توان رقص هیپ هاپ را از آکادمی آموزش رقص یاد گرفت؟

آکادمی آموزش رقص به صورت حضوری و غیر حضوری به آموزش رقص هیپ هاپ پرداخته است. اگر مایل به شرکت در کلاس‌های حضوری آموزش رقص هیپ هاپ باشید؛ با ثبت نام در کلاس حضوری آموزش رقص هیپ هاپ در شهر خودتان در سایت آکادمی آموزش رقص و یا خریداری دوره آموزش رقص هیپ هاپ از سایت، رقص هیپ هاپ را یاد بگیرید

2.آیا یادگیری رقص هیپ هاپ در خانه سخت است؟

اگر به دنبال رقص سرگرم کننده هستید رقص هیپ هاپ بسیار جذاب و لذت بخش می‌باشد. ولی یادگیری هیپ هاپ کمی سخت است چرا که دارای حرکات تند و سریع می‌باشد. اما جای نگرانی برای یادگیری هیپ هاپ نیست چرا که پکیج آموزش رقص هیپ هاپ موجود در سایت آکادمی رقص، به تمام حرکات هیپ هاپ پرداخته است

3.آیا می‌توان رقص هیپ هاپ را در هر سنی یاد گرفت؟

یادگیری رقص هیپ هاپ وابسته به سن نمی‌باشد. اگر علاقه‌مند به یادگیری رقص هیپ هاپ باشید به سرعت تمام حرکات آن را یاد خواهید گرفت و از اجرای خود لذت خواهید برد

4.آیا برای یادگیری رقص هیپ هاپ باید رقص بلد باشیم؟

خیر؛ برای یادگیری رقص هیپ هاپ با پکیج آموزش رقص هیپ هاپ موجود در سایت، نیازی به بلد بودن رقص، قبل از یادگیری هیپ هاپ نیست؛ چرا که در دوره آموزش رقص هیپ هاپ به تمام حرکات و نکات رقص هیپ هاپ دقت شده است و همه حرکات در دوره، آموزش داده شده است

5.چه مدت طول می‌کشد تا رقص هیپ هاپ را به طور کامل یاد بگیرم؟

تسلط کامل به رقص، نیازمند تمرین و تکرار است. با تمرین و تکرار همراه با دوره آموزش رقص هیپ هاپ مسلماٌ رقص هیپ هاپ را به طور کامل می‌توان یاد گرفت. اما نکته قابل توجه این است که هر کدام از پکیج‌های موجود در سایت هر ماه بروز می‌شوند و نکات جدیدی به دوره‌ها اضافه می‌شود