آموزش رقص هندی از مبتدی تا حرفه ای

 تعداد جلسات دوره:  20 جلسه
 مدت زمان آموزش دوره: 7 ساعت
 ثبت نام کننده: 453 نفر
 موضوع آموزش دوره: رقص هندی
 مدرس دوره: 2 مدرس برتر هندی

آموزش رقص هندی توسط بهترین و مجرب‌ترین اساتید رقص هند. شما عزیزان برای آموزش رقص هندی به صورت ویدیویی می توانید از آموزش‌های تصویری که برای شما آماده کرده‌ایم استفاده نمایید.

آموزش‌های موجود در سایت شامل موارد زیر می‌باشد:

آموزش رقص هندی زنانه
 آموزش رقص هندی مردانه
 آموزش رقص هندی مردانه مبتدی
 آموزش رقص هندی جدید
آموزش رقص هندی گروهی
و … می‌باشد.

برای خرید دوره های آموزش رقص آذری روی دکمه زیر کلیک کنید.

خرید دوره رقص آذری

آموزش رقص هندی زنانه

آموزش رقص هندی گروهی

آموزش رقص هندی دخترانه

آموزش رقص هندی مردانه

آموزش رقص هندی توسط اساتید هندی و در چندین بخش برای شما عزیزان آماده شده است. همچنین برای آموزش رقص هندی ساده نیز، آموزش‌هایی را در نظر گرفته‌ای  که می توانید از آنها استفاده نمایید. بخش دیگری از آموزش رقص هندی برای عروسی می‌باشد که می توان از آن در مراسم‌های عروسی استفاده کرد.

برای مشاهده آموزش رقص در سایت، نیاز است که ابتدا اشتراک ویژه تهیه کرده و پس از آن به بخش محتوای الماسی مراجعه کنید.

آموزش رقص هندی از سری آموزش هایی است که در سایت آموزش رقص قرار دارد که در این آموزش ها سعی کرده ایم تا بهترین ها را در نوع خودش برای شما عزیزان دست چین کنیم.

به لطف جمعیت زیاد مردمان هند و همچنین صنعت بالییود رقص هندی توانسته در جهان بیش از قبل مطرح شود و افراد زیادی امروزه به دنبال فراگیری و یادگرفتن رقص هندی می باشند. از همین جهت ما نیز تصمیم گرفتیم تا سلسله درس هایی را برای آموزش رقص هندی آن هم به صورت کاملا حرفه ای در سایت قرار دهیم.

رقص هندی در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد و کاربران سایت ما نیز درخواست های مکرری برای آموزش این رقص داشته اند و ما نیز این بخش را برای شما در نظر گرفته ایم.

دسترسی داشتن به مدرسانی که رقص هندی را در ایران آموزش می دهند بسیار سخت است چراکه افراد زیادی نمی توانند رقص هندی را آموزش دهند و بخاطر این موضوع نیز ما از اساتید هندی استفاده کرده ایم.

یادگیری گام به گام رقص هندی

با دوره آموزش رقص هندی تبدیل به یک متخصص رقص شوید

مجموعه آموزش های رقص هندی به گونه ای است که شما عزیزان پس از مشاهده ویدیوها و گذراندن درس های موجود و تمرین های گفته شده می توانید به سطح مطلوبی دست یابید.

در تمامی ویدیوهایی که برای رقص هندی توسط سایت آموزش رقص تدارک دیده شده است اصل بر این بوده که بعد از مشاهده و انجام تمرینات هر آموزش شما در رقص هندی یک قدم جلوتر رفته باشید و بتوانید خواسته های مدرسین را به خوبی به انجام رسانید

ما آموزش ها را به گونه ای در نظر گرفته ایم که بتوانید حداکثر بازخورد را از طرف شما بگیریم و بتوانید پیشرفت قابل توجهی را داشته باشید.

سبک های رقص هندی

رقص هندی دارای سبک های متفاوتی است ما در آموزش هایی که برای شما قرار داده ایم 12 سبک مختلف را در نظر گرفته ایم تا بتوانید در هر سبکی که می خواهید موفق شوید.

هر سبک نیز مدرس های مختلفی دارد که با متدهای جدید و نوین این آموزش ها را به شما یاد می دهند.

آموزش های هریک از مدرسین هندی نیز بخش ها و تمرین های متفاوتی دارد که برای رسیدن به نتایج مطلوب حتما باید این تمرینات را به خوبی انجام دهید.

به دلیل تنوع بالا این سبک ها و شباهت زیاد آنها با یکدیگر نیز ، باید دقت خود را یادگیری سبک های مختلف رقص هندی بیشتر کنید تا بتوانید هر سبک را به عالی ترین حالت خود برقصید.

آموزش رقص هندی توسط اساتید مختلف

واضح است که افراد کمی وجود دارند تا برای شرکت در یک دوره ی رقص به خارج از ایران مسافرت کنند و در دوره های آموزش رقص هندی شرکت کنند ولی ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا توسط این اساتید البته به انتخاب خودتان آموزش ببینید.

وجود دوره هایی از مدرس های متفاوت در سلسله درس های رقص هندی برای کسانی که در انتخاب استاد مورد نظر خود در رابطه با آموزش رقص هندی وسواس به خرج میدهند بسیار مفید خواهد بود.

پس شما میتوانید اگر با هر کدام از استاد هایی که از نظر شما تدریس بهتری دارد به یاد گیری رقص هندی بپردازید و از این نظر محدویتی نخواهید داشت.

آموزش اصولی و جامع حرکات در رقص

رقص های گروهی هندی

اگر شما نیز فیلم های بالیودی را تماشا کرده باشید خواهید دید که در بسیاری از این فیلم افراد به صورت گروهی می رقصند و در حالت کلی رقص های گروهی در هندوستان طرفداران بسیار زیادی برای خود دارد.

ما در دوره آموزش رقص هندی ای که در سایت قرار داده ایم هم به آموزش رقص های انفرادی هندی و هم به آموزش رقص های هندی گروهی پرداخته ایم تا هردو گروه را به صورت کامل پوشش دهیم.

اما پیشنهاد اول ما برای آموزش یادگیری رقص های تک نفره هندی است ، بعد از اینکه شما به این قسمت تسلط کافی را پیدا کنید می توانید به راحتی از پس رقص های گروهی نیز بربیایید.

تماشای ویدیو ها به صورت آنلاین و یا دانلود ویدیو ها

در سایت آموزش رقص ما نیازهای شما را درک کرده ایم و هم امکان دانلود دوره ها را قرارداده ایم که به واسطه آن بتوانید دوره های رقص هندی خود را دانلود کرده و بدون نیاز به مراجعه مجدد به سایت آنها را مشاهده کنید.

به این ترتیب تنها کافی است شما ویدیوهای آموزش رقص هندی خود را دانلود کرده و در جایی نگه داری کنید

در شرایط بعدی نیز ، افرادی که می خواهند به صورت آنلاین این ویدیوهارا تماشا کنند می توانند از بخش اعضای ویژه به صفحه رقص هندی مورد نظر خود مراجعه کنند و آموزش ها را به صورت آنلاین از همان جا مشاهده کنند.

مزیت این بخش نسبت به حالت قبلی این است که چنانچه یک آموزش جدید رقص هندی توسط مدرس اضافه شود می توانید در سریعترین زمان مشاهده کنید.

سوالات متداول

1.پکیج جامع آموزش رقص هندی در چند ساعت ارائه شده است؟

پکیج جامع رقص هندی از مبتدی تا پیشرفته را دربر می‌گیرد. ما طی 7 ساعت به شما از حالت مبتدی تا پیشرفته رقص هندی را آموزش می‌دهیم

2.تعداد جلسات دوره آموزش رقص هندی چقدر می‌باشد؟

رقص هندی در 20 جلسه آموزش داده می‌شود که شامل آموزش انواع حرکات مورد نیاز در رقص هندی، آموزش با آهنگ‌های معروف هندی و … می‌باشد

3.به کدام رقص هندی در دوره پرادخته شده است؟

در این دوره به رقص هندی بالیودی پرادخته شده است که توسط استاتید زن و مرد آموزش داده می‌شود؛ و همه حرکات رقص هندی بالیود در این دوره به صورت ریز به ریز آموزش داده شده است

4.مدرسین دوره آموزش رقص هندی چه کسانی می‌باشند؟

رقص هندی در پکیج جامع، توسط دو استاد برجسته هندی آموزش داده می‌شود. هر دو استاد کلاس‌های حضوری و غیر حضوری بسیاری را در سطح بین المللی ارائه کرده‌اند

5.- آیا این دوره برای آموزش رقص عروس و داماد مناسب است؟

بله؛ در این دوره به دلیل هماهنگی دو استاد که خانم و آقا می‌باشند، رقص‌های دونفره زیبایی آموزش داده شده است؛ که از آن‌ها می‌توان در مراسم عروسی نیز استفاده کرد