آموزش رقص شافل از مبتدی تا پیشرفته

 تعداد جلسات دوره:  25 جلسه
 مدت زمان آموزش دوره: 10 ساعت
 ثبت نام کننده: 376 نفر
 موضوع آموزش دوره: رقص شافل
 مدرس دوره: 3 مدرس برتر رقص شافل

آموزش رقص شافل توسط بهترین و مجرب‌ترین اساتید رقص. شما عزیزان برای آموزش رقص شافل به صورت ویدیویی می توانید از آموزش‌های تصویری که برای شما آماده کرده‌ایم استفاده نمایید.
آموزش‌های موجود در سایت شامل موارد زیر می‌باشد:

آموزش رقص شافل پسرانه
آموزش رقص شافل دخترانه
آموزش حرکات شافل مبتدی
آموزش حرکات شافل حرفه ای
آموزش حرکات رقص شافل
و … می‌باشد.

برای خرید دوره های آموزش رقص آذری روی دکمه زیر کلیک کنید.

خرید دوره رقص آذری

آموزش رقص شافل دونفره

آموزش حرکات پا در رقص شافل

آموزش رقص شافل پسرانه

آموزش رقص شافل دخترانه

آموزش رقص شافل جدید دخترانه و پسرانه، از ساده و مبتدی تا پیشرفته و حرفه‌ای. ساعت‌ها ویدیوی آموزشی از رقص شافل به همراه تمرین‌های عملی برای آموزش رقص شافل.

رقص شافل که از سال 1990 مورد توجه افراد قرار گرفت، ترکیب حرکات سریع پاشنه و انگشتان پا می‌باشد. رقص شافل یک رقص بداهه است و شامل مرتب کردن پا به سمت بیرون و سپس به سمت داخل است.

شافل دنس

برای دریافت لینک دانلود مستقیم آموزش رقص شافل می‌تونید از بخش محتوای الماسی اقدام به دریافتآموزش رقص مورد نظر خود کنید.

بهترین آموزش‌های رقص شافل را برای شما آماده کرده‌ایم

رقص شافل یا در اصطلاح shuffle dance به نوعی از رقص های گفته می شود که به بیشتر پاها را درگیر می کند . این نوع رقص ها در زمان خواننده معروف مایکل جکسون بسیار معروف شد و علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرد .

به همین دلیل در این سایت سعی شده است تا دوره های متنوعی برای آموزش رقص شافل تدارک دیده شود .این دوره ها جدید بوده و به تازگی تهیه و تنظیم شده است و تمامی نکات و ترفند های بروز را درون خود دارد . اگر قصد دارین تا در این سبک رقص پیشرفت کنید و دنبال دوره هایی در رابطه با آموزش رقص شافل بودید سایت آموزش رقص این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به سادگی به جدید ترین آموزش ها و دروه های رقص شافل دسترسی ساده ای داشته باشید.

رقص جذاب شافل

دوره های یادگیری رقص شافل

ویدیو هایی که با عنوان دوره های آموزشی رقص شافل درون سایت قرار گرفته اند بسیار متفاوت و متنوع می باشند به معنی که اساتید مختلفی در رابطه با آموزش های رقص شافل وجود دارد و ما سعی کرده ایم بهترین هارا برای شما دست چین کنیم .این دوره ها همانند دیگر دوره های رقص بسیار هدف مند و گام به گام میباشد و داوطلبان میتوانند با دنبال کردن دوره های یادگیری رقص شافل به صورت مداوم و پیوسته  نتیجه مطلوبی را به دست آورند. ویدیو های آموزش رقص شافلی که برای شما آماده شده توسط اعضای تیم سایت دست چین میشوند و باید به این نکته نیز اشاره کنیم که اعضای تیم در زمینه رقص فعالیت های گوناگونی داشته اند و در این زمینه بیگانه نیستند.

محبوبیت رقص شافل 

رقص شافل همانطور که اشاره هم شد در زمان مایکل جکسون بسیار معروف و محبوب شد و امروزه نیز در فضای مجازی ویدیو های بسیار زیادی در رابطه با این موضوع در حال پخش شدن  است. پس در باره محبوبیت این رقص هرچه قدر هم بگوییم نمیتوانیم حق مطلب را ادا کنیم . به واسطه این محبوبیت زیاد افراد زیادی می خواهند تا آموزش های مربوط به رقص شافل را ببیند و به تمرین کردن بپردازند ولی متاسفانه دوره هایی در رابطه با رقص شافل در ایران برگزار نمی شود .

به همین دلیل سایت آموزش رقص این امکان را برای شما به وجود می آورد که این دوره ها را بتوانید به سادگی دانلود کرده و به یادگیری مشغول شوید.

بروز بودن دوره های رقص شافل

دوره هایی که برای آموزش رقص شافل برای شما تهیه شده اند بروز بوده و در سال ها 2019 و 2020 ضبط شده اند . این آموزش ها با اخرین نکات و متد های رقص شافل روز دنیا سازگار بوده و اساتیدی که در این ویدیو ها به شما آموزش می دهند بسیار خبره و با تجربه هستند و با فن بیان و قدرت انتقال مطالبی که دارند باعث می شوند که داوطلبان به سادگی این آموزش هارا درک کرده و متوجه نکات مهم رقص شافل شوند.

همچنین سایت آموزش رقص از اولین روز شروع به کار خود تا اخرین روز در حال به روز شدن است به این معنا که هر ویدیو و دوره آموزش رقص شافلی که تهیه شود فورا درون سایت آپلود شده و در دسترس مخاطبان قرار میگیرد و هر نکته و فنی ای که در ویدیو های جدید وجود خواهند داشت را شما مشاهده خواهید کرد.

سوالات متداول

1.از کجا می‌توان رقص شافل را یاد گرفت؟

با شرکت در کلاس‌های حضوری رقص شافل و یا خرید دوره‌های آموزش رقص شافل درسایت آکادمی آموزش رقص می‌توانید شافل را از مبتدی تا پیشرفته به طور کامل با زبان فارسی یاد بگیرید

2.چه مدت طول می‌کشد تا رقص شافل را یاد بگیرم؟

اگر تمرین و تکرار روزانه بر روی حرکات رقص شافل همراه با حوصله داشته باشید پس از گذشت یک ماه، به همه حرکات رقص شافل مسلط خواهید شد

3.روزانه چند ساعت تمرین کنم تا تسلط کافی روی حرکات رقص شافل داشته باشم؟

اگر روزانه به طور مرتب با علاقه یک ساعت تمرین کافی داشته باشید پس از یک ماه، رقص شافل را به طور حرفه‌ای یاد خواهید گرفت

4.آیا با شرکت در دوره آموزش رقص شافل در سایت می‌توانم رقص شافل را به خوبی یاد بگیرم؟

بله؛ با شرکت در دوره آموزش رقص شافل می‌توانید صفر تا صد رقص شافل را یاد بگیرید چرا که در این دوره به همه حرکات و نکات موجود در رقص شافل ریز به ریز پرداخته شده است

5.پکیج آموزش رقص شافل توسط کدام مدرس آموزش داده می‌شود؟

پکیج آموزش رقص شافل موجود در سایت توسط دو استاد برجسته رقص شافل طراحی و تدریس شده است