به دنبال آموزش رقص کره‌ای هستید؟ دقت کرده‌اید رقص کره‌ای ترکیبی زیبا از حرکات موزون دیگر رقص‌ها را نیز در خود دارد. در کشور کره، رقص بخشی از فرهنگ ملت به حساب می‌آید. به طوری‌که رقص سنتی یا ملی این کشور تاریخچه‌ای 3000 ساله دارد. رقص گروهی با موسیقی خاص کره را می‌توان در تمام افسانه‌های تاریخی و ملی این کشور دید. حتی بر روی دیوار آرامگاه‌های مختلف باستانی این کشور، حرکات موزون انسان‌های آن زمان به صورت نقش برجسته درآمده است. جایگاه رقص کره‌ای امروزه در سطح جهان قابل توجه است. آن چه که گروه رقاصان ارائه می‌دهند چیزی فراتر از رقص و حرکات موزون بدن است. هماهنگی و دقت بسیار بالا در حین رقصیدن از جمله بارزترین ویژگی‌های رقص کره‌ای است.

آموزش رقص کره ای

اما راز طرفداران آموزش رقص کره‌ای چیست؟ همان‌طور که می‌دانید کی پاپ یا رقص پاپ کره‌ای از اوایل سال 2013 در سطح جهان معرفی شد. خیلی سریع نیز مشهور شد و طرفداران خاص خود را پیدا کرد. اگر شما نیز به دنبال یادگیری و آموزش رقص کره‌ای هستید، نیازی نیست تا سئول بروید! ما در کلاس‌های حضوری و غیرحضوری خود، رقص کره‌ای را به شما آموزش خواهیم داد.

آموزش رقص کره‌ای دخترانه

خبر خوب برای کسانی که به دنبال آموزش رقص کره‌ای دخترانه هستند، ما ویدئوهای آموزشی گام به گام را به طور جداگانه تهیه کرده‌ایم. شما می‌توانید در کنار شرکت در کلاس‌های حضوری برای تمرین بیشتر، فیلم‌ها را دانلود کنید و پروسه یادگیری خود را سریع‌تر پیش ببرید. حرکات خاصی در رقص کره‌ای برای دختران است. خیلی مهم است که شما این حرکات ریز و مختص جنسیت را به کار ببرید. برای یادگیری رقص کره‌ای بهتر است بر روی موارد زیر تمرکز داشته باشید:

  •  دقت در اجرای به موقع و متناسب حرکات
  • هماهنگی با دیگر اعضای گروه رقص
  •  تمرین و هم‌نوایی کافی
  • ارزش گذاشتن برای بیننده

آموزش رقص کره‌ای پسرانه

آموزش رقص کره ای پسرانه

دانلود فیلم آموزش رقص کره‌ای پسرانه نیز طرفداران خاص خود را دارد. رقص کره‌ای رقص مستحکم، پرصلابت و گاهاٌ مغرورانه است. برای همین بسیاری از افراد جذب همین ویژگی‌های رقص کره‌ای می‌شوند و تصمیم می‌گیرند که آن را یاد بگیرند. برای یادگیری رقص کره‌ای پسرانه به همراه دوستان و یا گروه خود می‌توانید آموزش‌ها را دریافت کنید و به طور هماهنگ برقصید. رقص کی پاپ یا پاپ کره‌ای را بیشتر می‌توان با آهنگ‌های کره‌ای، انگلیسی یا ژاپنی اجرا کرد. رقص کره‌ای ترکیبی با موسیقی این کشور است. حتما در اجراهای آن‌ها نیز متوجه این موضوع شده‌اید. این روزها رقص کره‌ای را جزو سه رقص برتر در حوزه موسیقی می‌دانند. از طرفی پیشرفت‌هایی که کشور کره جنوبی در زمینه موسیقی و رقص داشته نیز قابل توجه است. مزیت‌های آموزش رقص کره‌ای:

  • آمادگی جسمانی بالا
  • انعطاف بدنی عالی
  • فیت شدن اندام
  • توانایی رقص در دیگر سبک‌ها و با دیگر آهنگ‌ها

رقص کره‌ای گروه بی تی اس (BTS)

گل سرسبد آموزش رقص کره‌ای، رقص گروه بی تی اس (BTS) است. بی تی اس یک گروه 7 نفره از خوانندگان و رقاصان پسر کره‌ای است. شهرت آن‌ها در سطح جهان خیلی زیاد است به طوری که موزیک ویدئوهای آن‌ها رکورد بازدیدها در یوتیوب را می‌شکند. اسامی اعضای این گروه کیم نام جون، کیم سوک جین، مین یون گی، جان هوسوک، پارک جی مین، کیم ته هیونگ و جئون جونگ کوک است. سبک رقص این گروه ترکیبی از کی پاپ، هیپ هاپ و آراندبی است. با دیدن فیلم‌های آموزش گام به گام رقص کره‌ای ما می‌توانید به راحتی حرکات موزون آن‌ها را یاد بگیرید. این گروه هر آهنگی که منتشر می‌کنند، نوآوری خاصی در موزیک و رقص نیز عرضه می‌کنند. همین مسئله برای مخاطبان جذابیت و تازگی دارد. جوایز و افتخارات زیادی نیز در سطح ملی و بین‌المللی به این گروه رسیده است.

آموزش رقص کره‌ای در تهران

کلا رقص پاپ کره‌ای کی پاپ مربوط به دو سه دهه‌ی اخیر است. با این وجود در داخل کشور نیز می‌توان این رقص را یاد گرفت. از ویژگی‌های رقص کره‌ای می‌توان به اجرای هماهنگ، گروهی، منظم و زیبا اشاره کرد. قشر طرفداران رقص کره‌ای را نوجوانان و جوانان به خود اختصاص می‌دهد. ما هم آموزش‌هایمان را به صورت کاملا به روز شده و متناسب با نیازهای این دو رده سنی تنظیم کرده‌ایم.
جالب است بدانید که آموزش رقص کره‌ای را آموزش یک رقص سالم می‌دانند. چرا که حرکات و مضمون این سبک رقص بر اساس عشق، عاشقی و نیازهای روحی است. رقص گروهی کره‌ای از اول تا آخر هیجان را به مخاطبان ارائه می‌دهد. برای همین هیچ کس از دیدن رقص کی پاپ خسته نخواهد شد. شما اگر به دنبال یادگیری رقص کره‌ای هستید، می‌توانید از دانلود فیلم‌های آموزشی ما شروع کنید. به دنبال یادگیری کدام سبک رقص کره‌ای هستید؟ با کارشناسان ما تماس بگیرید.