آموزش رقص ایرانی توسط بهترین و مجرب‌ترین اساتید رقص ایران. شما عزیزان برای آموزش رقص ایرانی به صورت ویدیویی می توانید از آموزش‌های تصویری که برای شما آماده کرده‌ایم استفاده نمایید.آموزش‌های موجود در سایت شامل موارد زیر می‌باشد:
 1. آموزش رقص ایرانی زنانه
 2. آموزش رقص ایرانی مردانه
 3. آموزش رقص ایرانی مردانه مبتدی
 4. آموزش رقص ایرانی دخترانه
 5. آموزش رقص ایرانی جدید
 6. و … می‌باشد.

رقص ایرانی

رقص ایرانی ساده و زیباست و بخاطر این موضوع، طرفداران بسیاری در ایران دارد. برای یادگیری و آموزش رقص ایرانی از مبتدی تا حرفه ای، همین حالا با سایت آموزش رقص، کار خود را شروع کنید.

آموزش رقص ایرانی در کشورمان طرفداران بسیاری دارد که شاید اساتیدی که در این زمینه در حال فعالیت هستند انگشت شمارند و در دسترس بسیاری از افرادی که می‌خواهند در این زمینه آموزش ببیند، نباشند. ما سعی کرده‌ایم در این سایت با همکاری بهترین اساتید در زمینه آموزش رقص ایرانی بهترین دوره‌های موجود را برای شما به صورت یک پکیج کامل جمع آوری کرده باشیم تا دیگر دغدغه پیدا کردن موسساتی که در زمینه آموزش رقص های ایرانی فعالیت می کنند و یا اساتیدی که می توانند به شما آموزش دهند را نداشته باشید .

آموزش رقص ایرانی توسط آکادمی رقص

آموزش رقص ایرانی زنانه

مسلما وقتی اسم رقص ایرانی به میان می‌آید، بیشتر افراد را زنان تشکیل می‌دهند. یکی از مهیج‌ترین قسمت‌های سایت، آموزش رقص ایرانی زنانه می‌باشد که انواع رقص‌های مختلف مناسب بانوان را شامل می‌شود.آموزش رقص زنانه در سایت توسط چندین استاد برتر در زمینه آموزش رقص، به شما عزیزان تدریس خواهد شد.همچنین آموزش رقص زنانه از مبتدی تا پیشرفته می‌باشد و با دیدن مجموعه آموزشی تهیه شده برای شما، می‌توانید پیشرفت بسیاری در رقص ایرانی داشته باشد.در دوره‌های ساده، فرض بر آموزش رقص ایرانی زنانه مبتدی بوده و آموزش‌ها، رفته رفته سخت‌تر و به سمت حرفه‌ای بودن پیش می‌رود.

آموزش رقص ایرانی مردانه

در آن سوی آموزش‌ها، آموزش رقص ایرانی مردانه نیز بسیار پرطرفدار می‌باشد و ما نیز سعی کرده‌ایم برای آقایان، رقص‌های زیبا و شیک آماده کنیم. آموزش رقص ایرانی مردانه شامل موارد زیر می‌شود:
 1. آموزش رقص ایرانی مردانه مبتدی
 2. آموزش رقص ایرانی مردانه حرفه‌ای
 3. آموزش رقص ایرانی مردانه عروسی
 4. آموزش رقص ایرانی مردانه بندری
 5. آموزش رقص ایرانی مردانه ساده
 6. آموزش رقص ایرانی مردانه مجلسی
تمام تلاش بر این بوده است تا کلیپ آموزش رقص ایرانی مردانه در سایت، جامع‌ترین دوره آموزش رقص مردانه ایرانی باشد.با دیدن این آموزش‌ها، هیچ نیازی به شرکت در کلاس آموزش رقص ایرانی مردانه نخواهید داشت.اساتید این آموزش‌ها، افراد حرفه ای و به نامی می‌باشند. هرچند در بین آموزش‌ها سعی شده تا از افرادی که توانایی بالایی در ارائه رقص‌های زیبا نیز دارند استفاده شود، تا پکیج کاملی از آموزش رقص برای آقایان در سایت داشته باشیم.

آموزش رقص ایرانی ساده و مبتدی تا حرفه ای

برخی از افراد نیز به دنبال آموزش رقص ایرانی برای مبتدی‌ها می‌باشند. باید این خبر خوب را برای افراد مبتدی که در شروع مسیر قرار دارند بدهیم با دیدن آموزش‌های موجود در سایت، می‌توانند کار خود را شروع کرده و به راحتی رقص ایرانی را یاد بگیرند. دوره آموزش رقص ایرانی صفر تا صد نیز در بخش اشتراک الماسی سایت وجود دارد و با استفاده از آن می‌توانید نیازهای خود را به راحتی برطرق نمایید.چهار آموزش زیر برای افراد مبتدی در دسترس خواهد بود:
 1. آموزش رقص ایرانی مبتدی دخترانه
 2. آموزش رقص ایرانی مبتدی زنانه
 3. آموزش رقص ایرانی مبتدی مردانه
 4. آموزش رقص ایرانی مبتدی پسرانه

اگر شما در رقصیدن در حد یک مبتدی یا صفر نیز باشید، مشکلی برای شما نخواهد بود. اساتید مجرب ما با آموزش های مرحله به مرحله و هدف مندی که ضبط کرده اند، شما را در هر سطحی که قرار دارید همراهی میکنند تا بتوانید در زمینه رقص، حرفی برای گفتن داشته باشید.

اموزش رقص ایرانی ساده

آموزش رقص ایرانی به صورت ویدیویی یا حضوری؟

خب جواب این سوال بسته به هرفردی به نسبت سلیقه ای که دارد متفاوت است برای مثال برای یک فرد شاید آموزش حضوری به نسبت آموزش مجازی بهتر باشد ولی خب نباید شرایط سختی که آموزش حضوری بوجود می آورد را در نظر نگرفت برای مثال باید در نظر داشت که اگر شما در یک دوره آموزش رقص ایرانی ثبت نام کنید مبلغی بالغ بر چند میلیون تومان را بایستی پرداخت کنید و مشکلات رفت آمدی و زمانی که از دست می دهید و از این دست مسائل برای شما وجود خواهد داشت را حساب کنید اما شما عزیزان با خرید اشتراک سایت ما علاوه برا آموزش رقص ایرانی میتوانید به چندین آموزش رقص دیگر سبک ها نیز دست رسی داشته باشید.

مسلما اگر شما میخواستید در هر یک از این نوع سبک ها اقدام به ثبت نام کنید هزینه ای نزدیک به چند صد میلیون را باید صرف میکردید . علاوه بر هزینه ، نگران کیفت آموزش های ما نیز نباشید این آموزش ها بسیار جامع و کامل بوده و اگر همراه با این آموزش ها قدم به قدم پیش روید نتیجه ای چه بسا بهتر از دوره های حضوری را خواهید گرفت در ادامه درباره ی کامل بودن ویدیو ها و نیز اساتیدی که در یاد گیری شما با ما مشارکت داشته اند را برسی خواهیم کرد.

چرا باید رقص ایرانی را یاد بگیریم؟

خب باید بگوییم مسلما رقص هرکشور ، مهمترین رقصی است که هر فرد باید آن را یاد بگیرد. از طرف دیگر نیز رقص ایرانی ، به دلیل عشوه گری های فراوان مورد علاقه بسیاری از افراد دیگر در سرتاسر جهان نیز می باشد.

در حالت کلی رقص ایرانی دارای دسته بندی های متفاوتی است که بخش های مختلفی را پوشش می دهد. هر فردی که رقص ایرانی را به خوبی یاد بگیرد می تواند حرکات زیبای این رقص را به نمایش بگذارد.

شما عزیزان با یادگیری رقص ایرانی به صورت ویدیویی این امکان را خواهید داشت که بتوانید در خانه و در هر لحظه رقص هایی که برای شما تدارک دیده شده است را تمرین کنید و پس از مدت زمان مشخص به نتیجه دلخواه خود برسید.

کدام اساتید در دوره آموزش رقص ایرانی به من آموزش میدهند؟

در رابطه با آموزش رقص ایرانی دوره هایی که ما برای شما تدارک دیده ایم توسط اساتید برتر ایران و برخی از آنها نیز توسط اساتید برتر کشور های خارجی ضبط شده اند که در زمینه خود که در این جا یادگیری رقص ایرانی مطرح است صاحب سبک اند . این اساتید به خوبی در رابطه دوره های رقص ایرانی که در رسیدن به حد مطلوب در زمینه رقص در حال تلاشید به شما کمک میکنند و در این مسیر هر کدام برنامه های غذایی مناسب و حرکات بدنسازی مربوطه را برای شما عزیزان تدارک دیده اند تا هرچه زود تر شاهد پیشرفت شما باشند.

آیا این دوره آموزش رقص ایرانی کامل و جامع است؟

دوره های آموزش رقص ایرانی که ما برای شما تدارک دیده ایم بسیار جامع بوده و تنها محدود به یک استاد نمیشود بلکه اساتیدی که به تدریس رقص ایرانی در این ویدیو ها که برای شما ضبط شده است پرداخته اند تعدادی بالغ بر 5 استاد اند که از مبتدی تا حرفه ای از صقر تا صد رقص را کامل و جزء به جزء به شما آموزش میدهند و هیچ نکته ای را از قلم نمی اندازند و شما قادر هستید به صورت بسیار ساده و فقط با چند جستجو در سایت، آموزش مورد نظر خود را پیدا کرده و هر استادی که مد نظر تان بود را انتخاب کنید و پس از آن شروع به یادگیری کنید.

کدام اساتید در رابطه با آموزش رقص ایرانی بهتر اند؟

سایت ما با اساتیدی همکاری میکند که همانطور که اشاره شد از نظر کیفیت بهترین خود در زمینه آموزش رقص ایرانی هستند و هرکدام از این استاد ها در زمینه رقص صاحب سبک میباشند . پس شما نگران این نباشید که کدام استاد را برای شروع یاد گیری خود انتخاب می کنید و از کدام استاد میتوانید نتیجه بهتری را بگیرید .فقط تنها کاری که لازم است بکنید دنبال کردن آموزش ها به صورت کامل میباشد . لازم به ذکر است که نباید در این راه سست شوید فقط و فقط با تلاش میتوانید در این زمینه به موفقیت برسید بقیه کار ها را ما برای شما انجام میدهیم .

آیا میتوان ویدیو های آموزش رقص را دانلود کرد؟

سایت ما این امکان را به واسه خرید اشتراک ویژه به صورت نامحدود برای شما در اختیار میگذارد که میتواند تمامی ویدیو های موجود در هر بخشی را خصوصا در رابطه با یادگیری رقص ایرانی دانلود کنید و هچنین علاوه بر این موضوع میتوانید به صورت آنلاین این آموزش ها را درون سایت ببینید . ویدیو هایی که درون سایت قرار میگیرند هر روز و هر هرفته آپدیت میشوند و در روز های آتی آموزش های بیشتری را نیز اضافه خواهیم کرد. پس لازم به ذکر است که سایت ما هر روز آپدیت میشود و ویدیو هایی از قبیل همین آموزش رقص ایرانی به روز تر و به روز تر خواهد شد.

سوالات متداول

1.چگونه می‌توانم در دوره‌ی آموزش رقص ایرانی شرکت کنم؟با خرید اشتراک از سایت و یا خرید پکیج آموزش رقص ایرانی می‌توانید به آموزش‌های رقص ایرانی از مبتدی تا پیشرفته دسترسی داشته باشید و در این آموزش‌ها شرکت کنید2.آموزش رقص ایرانی در چند جلسه ارائه شده است؟دوره آموزش رقص ایرانی در پکیج‌های مختلف به صورت آموزش صفر تا صد رقص ایرانی در سایت قرار داده شده است مانند: پکیج آموزش رقص ایرانی پایه، پکیج آموزش رقص ایرانی، پکیج آموزش رقص ایرانی با آهنگ و پکیج‌های آموزش رقص ایرانی با آهنگ‌های متفاوت در سایت ارائه شده‌اند3.پکیج‌های آموزش رقص ایرانی در چند ساعت آموزش داده می‌شوند؟مدت زمان هر کدام از پکیج‌های آموزش رقص ایرانی با توجه به نکات و حرکات تدریس شده در دوره متفاوت هستند4.پکیج‌های آموزش رقص ایرانی توسط چند مدرس آموزش داده می‌شوند؟دوره‌های آموزش‌های رقص ایرانی به صورت آموزش با آهنگ، آموزش پایه‌ای و آموزش پیشرفته رقص ایرانی روی سایت قرار داده شده‌اند؛ به همین دلیل توسط اساتید مختلف طراحی و آموزش داده شده‌اند5.کدام حرکات رقص ایرانی در دوره‌ها آموزش داده شده است؟به دلیل جامع بودن دوره‌های آموزش رقص ایرانی به صورت ریز به ریز به تمام نکات و حرکات رقص ایرانی پرداخته شده است. حرکات دست‌ها، حرکات پاها، حرکات سینه، حرکات کمر، عشوه‌های رقص ایرانی و… حرکاتی هستند که به طور مفصل در دوره‌ها، آموزش داده شده‌اند