آموزش رقص آذری توسط برجسته‌ترین اساتید رقص آموزش و اجرا شده‌اند. تمام جلسات آموزش رقص آذری در قالب ویدیو ضبط و برای شما علاقه مندان در قسمت دوره‌های آموزشی سایت قرار داده شده‌اند.آموزش‌های موجود در سایت شامل موارد زیر می‌باشد:
  1. آموزش رقص آذری زنانه
  2. آموزش رقص آذری مردانه
  3. آموزش رقص آذری مردانه مبتدی
  4. آموزش رقص آذری دخترانه
  5. آموزش رقص آذری جدید
  6. و … می‌باشد.
رقص آذری بسیار جذاب و زیباست و در همه جای دنیا طرفداران زیادی دارد. برای یادگیری و آموزش رقص آذری از مبتدی تا پیشرفته، دوره آموزش جامع رقص آذری را دانلود و آموزش خود را شروع کنید.
برای خرید دوره های آموزش رقص آذری روی دکمه زیر کلیک کنید.

خرید دوره آموزش رقص آذری

رقص آذری که بیشتر در کشور آذربایجان شاهد آن بوده‌ایم اکنون طرفداران بسیاری را در ایران و به خصوص در مناطق غرب و شمال غربی کشور پیدا کرده است. ما دوره کاملی از آموزش رقص آذری را برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم. آموزش‌های رقص آذری توسط چندین استاد مرد و زن تهیه شده است و به شما کمک می کند در آموزش رقص آذری به مهارت‌های بالایی دست یابید. آموزش‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که هر فرد با کمترین مهارت بتواند به سطح کاملا حرفه ای دست یابد. آموزش رقص آذری مبتدی تا حرفه‌ای در قسمت اشتراک ویژه و برای کاربرانی که اشتراک سایت را خریده‌اند قابل مشاهده است.
آموزش رقص آذری از مبتدی تا پیشرفتهآموزش رقص آذری برای بسیاری از ترک زبانان کشورمان یکی از اولویت های آموزش رقص اول باشد و در این زمینه نیز تعداد افراددیگری که به رقص آذری علاقه دارند  بسیار زیاد است چراکه رقص آذری یکی از شیرین ترین  رقص هایی است که می توان آن را آموزش دید.سایت آموزش رقص با در نظر گرفتن تمامی تفاسیر بالا سعی در ارائه بهترین دوره هایی که میتوان در زمینه آموزش رقص آذری پیدا کنید داشته و به روز ترین ویدیو های آموزش رقص آذری که در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و بیشترین تاثیرگذاری روی مخاطبان را داشته است برای شما عزیزان آماده کرده ایم .در مجوعه از آموزش ها و دوره هایی که برای شما آماده شده است سعی بر این بوده است که تمامی طیف ها را در نر بگیریم.چه شما در رقص آذری مبتدی باشید و چه حرفه ای این دوره ها بدرد شما خواهد خورد و با استفاده از این دوره ها شما به صورت کامل رقص آذری را به خوبی یاد خواهید گرفت.اموزش رقص آذری، صفر تا صد

دوره های آموزش رقص آذری مبتدی تا حرفه ای

در طول فرایند آموزش تلاش ما بر این بوده است که افراد مبتدی بتوانند به سطح عالی دست یابند و پس از مدت زمان طی شده این رقص را فرا بگیرند. همچنین افرادی که در سطح های بالاتری نیز هستند می توانند از آموزش استفاده کنند و خودشان را به سطح حرفه ای تر برسانند.رقص را باید به صورت اصولی یاد گرفت و کلیه آموزش های ما به صورت حرفه ای و با اصول و متد جهانی طراحی و تدوین شده است. شما تنها نیاز است آموزش های رقص های آذری ای که توسط ما برای شما تهیه شده است را مشاهده کنید و خودتان وجه تمایز آموزش های مارا با سایرین مشاهده کنید.آیا برای رقص آذری به لباس محلی نیز نیاز دارم؟در واقع یکی از بخش های جذاب رقص آذری رقصیدن با لباس آذری می باشد اما این موضوع به معنای این نیست که شما حتما باید لباس آذری داشته باشید تا بتوانید این رقص را انجام دهید. آموزش هایی که برای شما در نظر گرفته ایم در بخشی از آن به این اشاره می شود که با لباس آذری نیز چگونه می توانید بهترین حالت یک رقص زیبا را اجرا کنید.

رقص گروهی آذری

رقص آذری بر خلاف بیشتر رقص های دیگر ، بیشتر به صورت جمعی و گروهی برگذار می شود، یعنی شما پس از یادگیری رقص آذری باید بتوانید به صورت گروهی و با هم گروهیان خود نیز به صورت گروهی برقصید.ما در آموزش های رقص آذری که در بخش اشتراک ویژه قرار دارد رقص های گروهی را نیز برای شما قرارداده ایم تا بتوانید به آنها نیز دسترسی داشته باشید و بتوانید رقص های گروهی آذری را نیز تمرین کنید.

آموزش رقص آذری توسط برترین اساتید آذری

دوره های آموزش رقص آذری که برای شما تدارک دیده شده است شامل تعداد 60 دوره است که هر کدام توسط اساتید مختلف و برجسته در رابطه با این موضوع تهیه شده است.به دلیل مخاطبان زیادی که رقص آذری داشته و دارد ما از اساتیدی استفاده کردیم که سالها رقص آذری را آموزش داده اند و در کار خود حرفه ای محسوب می شوند. بیشتر استادهای دوره یادگیری رقص آذری ، استادانی هستند که در کلاس های جهانی تواسته اند نمره ایده عال را کسب نمایند.از طرفی چون سلایق افراد متفوت است و ممکن است فردی یک استاد خاص را نپسندد ما چندین استاد مختلف را در نظر گرفته ایم تا تمامی طیف ها را در نظر بگیریم و با استفاده از همین نوع از آموزش ها ، بازدهی یادگیری شما را به حداکثر آن برسانیم

دوره های یادگیری رقص آذری جامع و کامل

همانطور که اشاره شد دوره های آموزش رقص آذری که توسط آکادمی آموزش رقص ارائه می شوند از مبتدی تا حرفه ای و توسط اساتید مختلف و برجسته تهیه و تدارک دیده شده است .از دیگر مزیت هایی که میتوان برای این دوره ها نام برد جامع و کامل بودنشان میباشد به این صورت که در ویدیو هایی که برای شما عزیزان ضبط کرده ایم تمامی نکات مهم و پر اهمیت ذکر شده است و به هیچ وجه نگران این موضوع نباشید. وسواسی که تیم با در تهیه این دوره های آموزش رقص آذری برای شما خرج کرده اند نشان گر جامع و کامل بودن این دوره بدون از قلم انداختن حتی یک نکته ریز میباشد .

تعداد دوره های آموزش رقص آذری موجود در سایت

تعداد ویدیو هایی که برای آموزش رقص آذری تهیه شده اند بالغ بر 600 ویدیو میباشد که این 600 ویدیو توسط اساتید مختلف به صورت گام به گام ضبط شده اند به این صورت که 10 ویدیو اول مربوط به استاد محمود زاده میباشد که از مبتدی تا حرفه ای آموزش رقص آذری را برای شما عزیزان ضبط کرده است و به همین صورت 10 ویدیو بعدی توسط استادی دیگر برای شما تهیه شده است که با این حساب حدود 60 دوره ی کامل آموزش رقص آذری توسط 60 استاد متفاوت ساخته شده می باشد و  از این نظر میتوان جامع ترین و کامل ترین پکیج آموز رقصی که میتوان تصور کرد را در اختیار شما قرار داده ایم .

به روز بودن آموزش های رقص آذری

دوره های موجود در سایت آموزش رقص به هیچ وجه قدیمی نیستند و برخی از این ویدیو ها نیز مربوط به سال 2020 میباشد همچنین باید اشاره کنیم که سایت ما هر روز و هر هفته در حال به روز شدن است به این معنا که دوره های آموزش رقص آذری و یا هر دوره ی دیگری که مدنظرتان میباشد روز به روز به تعدادشان افزوده میشود . دوره های جدیدی را که تهیه میکنیم بلافاصله درون سایت در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم  تا به انتخاب خودتان از بهترین آموزش های موجود شروع به یادگیری نمایید .

آیا دوره های مجازی به اندازه دوره های حضوری تاثیر گذارند؟

باید در رابطه با این موضوع اشاره کنیم که بسته به هر فردی جواب این سوال متفاوت است و ممکن است افرادی وجود داشته باشند که دوره های حضوری اصلا برایشان مفید واقع نشده و صرفا تلف کردن وقت و هزینه برایشان بوده است . یکی از نکات حائز اهمیت دیگر هزینه بسیار بالای دوره های حضوری میباشد به این صورت که اگر بخواهید در یک دورهی آموزشی رقص آذری شرکت نمایید بایستی مبلغی در حدو 4 یا 5 ملیون تومان هزینه کنید در حالی که ما نتنها یک دوره بلکه بیش از 50 دوره ی مختلف از اساتید متفاوت را برای شما تدارک دیده ایم که با هزینه بسیار کمتر تر میتوانید این دوره ها را تهیه نمایید و شروع به یاد گیری کنید.

سوالات متداول

1.آیا با شرکت در دوره آموزش رقص آذری می‌توانم رقص پا را به خوبی یاد بگیرم؟ بله؛ اصلی‌ترین حرکت رقص آذری، حرکت رقص پا است. دوره آموش رقص آذری به طور جامع به تمام حرکات رقص آذری به خصوص حرکات رقص پا پرداخته است2.آیا در پکیج آموزش رقص آذری، رقص آذری زنانه و مردانه آموزش داده می‌شود؟بله؛ در سایت آکادمی آموزش رقص، پکیج‌های آموزش رقص آذری زنانه و آموزش رقص آذری مردانه از مبتدی تا پیشرفته قرار داده شده است3.آیا رقص پای تند در دوره آموزش رقص آذری تدریس شده است؟بله؛ حرکت رقص پای تند در رقص آذری نسبت به سایر حرکات رقص آذری کمی دشوار است به همین دلیل در دوره آموزش رقص آذری بر روی حرکت رقص پای تند تمرکز شده و به صورت کامل آموزش داده شده است4.آیا زمان زیادی لازم است تا بتوانم رقص آذری را به خوبی اجرا کنم؟بله؛ رقص آذری به بخش‌های متفاوتی تقسیم می‌شود که یادگیری هر کدام از این بخش‌ها نیازمند زمان، حوصله، صبر و تمرین می‌باشد. پس با تمرین و تکرار همه بخش‌های رقص آذری، در عرض چند ماه می‌توانید به صورت حرفه‌ای رقص آذری را اجرا کنید5.آموزش رقص آذری به چه صورت برای علاقه‌مندان ارائه می‌شود؟آموزش رقص آذری در سایت آکادمی آموزش رقص به صورت حضوری و غیر حضوری برای علاقه‌مندان به آموزش رقص آذری ارائه می‌شود