آکادمی رقص

آموزش رقص از  مبتدی تا پیشرفته

18,655 نفر

از دوره های آکادمی رقص نتیجه گرفته‌اند!

جدیدترین دوره‌ ها

رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود...

آموزش رقص

رقص، یکی از کارهای مهیجی است که بسیاری از افراد علاقه‌ی زیادی به انجام آن دارند.اما به مانند هرکار دیگری، رقصیدن نیز به آموزش درست و اصولی نیاز دارد. آموزشی که بتواند شما را از ابتدایی ترین نکات رشد داده و در نهایت به نقاط طلایی این حرفه برساند. سایت آموزش رقص، با هدف آموزش رقص به درست‌ترین و اصولی‌ترین روش‌ها برای شما عزیزان آماده شده است. هدف ما ایجاد بستری مناسب برای رشد افرادی است که می خواهند در زمینه رقص، پیشرفت داشته باشند.

سعی ما بر این بوده است که در کنار آموزش رقص حرفه‌ای و صحیح، موازین اخلاقی را نیز در وبسایت رعایت کنیم. اگر به دنبال منبعی برای یادگیری رقص می‌باشید، می توانید سایت بزرگ آموزش رقص را بهترین منبع یادگیری صفر تا صد انواع رقص‌های مختلف بدانید.

از آموزش رقص ایرانی تا آموزش رقص عربی، از آموزش رقص کردی تا آموزش رقص عروس و هزاران آموزش دیگر را تنها با خرید یک اشتراک ساده می‌توانید در اختیار داشته باشید.

آموزش رقص مبتدی

باید این خبر خوب را به شما بدهیم که سایت آموزش رقص، آموزش‌هایی برای افراد مبتدی نیز در نظر گرفته است. اموزش رقص از صفر دغدغه ای است که افراد زیادی دارند. ما نیز با دانستن این موضوع، آموزش‌هایی را برای این دسته از افراد آماده کرده ایم که حتی با نداشتن کوچکترین تجربه ای ای از رقص، می‌توانند به نتایج خوب و عالی دست پیدا کنند.

برخی از آموزش‌های رقص مبتدی به صورت زیر می باشد:

 • آموزش رقص مبتدی ایرانی
 • آموزش رقص مبتدی دخترانه
 • آموزش رقص مبتدی مردانه
 • آموزش رقص مبتدی زومبا
 • آموزش رقص مبتدی هیپ هاپ
 • آموزش رقص مبتدی زنانه
 • آموزش رقص مبتدی در خانه
 • و …

آموزش رقص حرفه ای

در کنار اموزش رقص از صفر، آموزش‌های کاملا حرفه‌ای را نیز در نظر گرفته‌ایم که به واسطه آن می توانید در رقص‌های مختلف، به مهارت استادی برسید. آموزش رقص حرفه‌ای در هر بخش، توسط بهترین و بزرگترین اساتید ایرانی و خارجی تدریس می‌شود.

همین موضوع باعث می‌شود تا در رقص‌هایی که برای شما آماده کرده‌ایم، آموزش‌ها را سریع‌تر و واضح‌تر متوجه شوید. همچنین تمامی آموزش های رقص موجود در سایت، دارای تمرین‌های عملی بوده و باید متناسب با آموزش‌ها، تمرین‌های هر جلسه را نیز برای یادگیری بهتر انجام دهید.

برخی از آموزش های رقص حرفه ای به صورت زیر می‌باشد:

 • آموزش رقص حرفه‌ای فارسی
 • آموزش رقص حرفه‌ای ایرانی دخترانه
 • آموزش رقص حرفه ای شافل
 • آموزش رقص رباتیک حرفه ای
 • آموزش رقص پا
 • و …

بروزرسانی هفتگی آموزش های رقص

تمامی آموزش‌های موجود در سایت، به صورت هفتگی و ماهانه در سایت بروز رسانی می‌شوند. به عبارتی در هفته شاهد آموزش‌های رقص جدید از اساتید مختلف هستیم. آموزش رقص جدید و متناسب با سال، همیشه در برنامه سایت آموزش رقص بوده است و امیدواریم این روند باعث رشد هرچه بیشتر شما عزیزان و همراهان همیشگی سایت آموزش رقص باشد.

سوالات متداول

1.آکادمی آموزش رقص چطور رقص را آموزش می‌دهد؟

آکادمی رقص به صورت جلسات حضوری و غیر حضوری دوره‌های مختلفی را برگزار می‌کند. آموزش‌های حضوری با توجه به شهر و منطقه شما برگزار می‌شوند. آموزش‌های غیر حضوری و آنلاین به صورت پکیج‌های آموزشی در اختیار شما قرار گرفته می‌شود

2. کدام رقص‌ها در دوره‌ها آموزش داده می‌شوند؟

تمام انواع مختلف رقص به صورت ویدیو توسط اساتید مختلف ارائه شده است. دروه‌های آموزش‌های رقص ایرانی، رقص با آهنگ، عربی، هندی، تانگو، سالسا، باله، عروس، هیپ هاپ، کردی، محلی، شمالی، بندری، زومبا، کره‌ای، شافل، سماع و آذری در آکادمی آموزش رقص موجود می‌باشند

3. آیا با این دوره‌ها می‌توانم به خوبی رقص مورد علاقه‌ام را یاد بگیرم؟

بله، تمامی دوره‌های آموزشی به گونه‌ای هستند که از صفر تا صد و از مبتدی تا پیشرفته، رقص را به صورت کامل به شما آموزش می‌دهند

4. آیا دوره‌های آموزش رقص بروز هستند؟

بله، تمام دروه‌های آموزشی بر اساس آهنگ‌های جدید تنظیم و طراحی می‌شوند و هر ماه دوره‌ها بروز شده و در سایت قرار داده می‌شوند

5. چگونه می‌توان دروه‌های آموزش رقص را تهیه کرد؟

شما می‌توانید با خرید اشتراک از سایت و یا خرید دوره‌های آموزشی، از ویدیوهای این پکیج‌ها استفاده نمایید